O mnie

Mam na imię Grzegorz, urodziłem się i mieszkam w Gdańsku.

Od wielu lat interesuje się fotografią. Gdy jako dziecko otrzymałem swój pierwszy (analogowy wówczas) aparat, zostało naświetlonych wiele filmów, dzięki którym chciałem zatrzymać dziecięcym okiem tamte chwile. Fotografia zawsze istniała w moim życiu, skąd od zabaw i eksperymentów postawiłem kilka kroków naprzód, rozwijając przy tym swoje marzenie – móc ciągle zatrzymywać owe ułamki sekund dając radość innym.

Staram się, aby moje prace były kreatywne oraz dawały jak najwięcej uśmiechu podczas ich oglądania, a odbiorcy ujęć z chęcią wracali do nich niejednokrotnie, miło wspominając przy tym tamte chwile.

W przeszłości współpracowałem z wieloma osobami prywatnymi, zrzeszeniami jak i wydawnictwami, moje fotografie ukazały się w prasie jak i na ich okładkach oraz na publicznej wystawie wewnątrz zabytkowego budynku Dworca Głównego w Gdańsku.

Mam nadzieję, że tymi kilkoma słowami przybliżyłem Państwu nieco moją osobę i jednocześnie zachęciłem do obejrzenia fotografii, które wykonałem i mam zaszczyt przedstawić.

Fotografie wykonane przeze mnie można również oglądać w serwisie digart.pl