Sesja plenerowa Natalii i Łukasza w Sztumie

Całkiem niedawno odbyła się sesja plenerowa Natalii i Łukasza. Podobnie jak w dniu wesela – podczas sesji plenerowej trafiliśmy na rewelacyjną pogodę! Piękne, światło słoneczne o ciepłej barwie oraz przyjemny powiew letniego powietrza.. Po spacerze po Sztumie oraz  jego okolicach zauroczyłem się tym miastem. Jest tam naprawdę mnóstwo pięknych miejsc do odwiedzenia, z pewnością tam wrócę.

Zachęcam do tego również i Was – tak samo jak do obejrzenia poniższej galerii zdjęciowej! ;) Zapraszam!

Sesja plenerowa Natalii i Łukasza – galeria:

Sesja plenerowa odbyła się w kilku pięknych miejscach, po których oprowadzili nas Państwo Młodzi. Mieliśmy okazję spacerować wokół wyjątkowych krajobrazów a także dzięki ogromnemu szczęściu – odwiedzić okolice oraz dworek, w którym niegdyś mieszkał Stefan Żeromski. Było to przepiękne i malownicze miejsce, do którego mogliśmy wejść dosłownie na 10 minut.

Podczas sesji wspomagaliśmy się dużą owalną blendą odbijającą oraz lampą błyskową, która doświetlała scenę w trudniejszych warunkach.

Sesja plenerowa Natalii i Łukasza

Zobacz również:

Sesja plenerowa Natalii i Łukasza w Sztumie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*