Polecany fotograf – Rekomendacje

Na tej stronie chciałem umieścić wiadomości – podziękowania, jakie otrzymałem od swoich klientów. Za wszystkie słowa pięknie dziękuję! Jestem zaszczycony, że mogłem z Wami współpracować :)

Grzegorzu, bardzo Ci dziękujemy za wyjątkową pamiątkę wykonaną z pełnym profesjonalizmem! Masz niesamowitą osobowość i poczucie humoru, w wyniku czego potrafiłeś wprowadzić nas w wyjątkową atmosferę podczas sesji. Dzięki Tobie czuliśmy się jak prawdziwe gwiazdy, którym nie straszny jest obiektyw aparatu! :) Wkładasz w swoją pracę całe serce i energię, czego odzwierciedleniem są Twoje zdjęcia emanujące pełnią prawdziwych uczuć dwojga kochających się ludzi. Widać, że to co robisz jest Twoją pasją i dlatego życzymy Ci, abyś robił to dalej! :) Jeszcze raz dziękujemy za uchwycenie tak szczególnych chwil w naszym życiu! :)

Ania i Marcin

______________________________________

Grześ jeszcze raz bardzo dziękujemy, że uwieczniłeś te piękne chwile na naszym ślubie. Mamy przepiękną pamiątkę w postaci zdjęć do końca życia :) Nie lubimy pozować do zdjęć, stanąłeś na wysokości zadania robiąc foty „z ukrycia”. Masz oko i niesamowity dar uwiecznienia pięknych momentów. Jeszcze nie raz poprosimy Cię o sesję zdjęciową i polecamy Cię wszystkim, którzy proszą o polecenie dobrego fotografa. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia :)

Ania i Bartek

______________________________________

Szczególne podziękowania dla Pana Grzegorza Skarżyńskiego za sesję fotograficzną Marceliny i Miłosza.
Zapraszając fotografa do Naszego domu na sesję fotograficzną byliśmy pełni obaw, czy się uda? Czy 7-miesięczne bliźniaki pozwolą na układanie, ustawianie, kierowanie nimi itp.?
Przebieg sesji, a potem jej efekt, przerósł Nasze najśmielsze oczekiwania.Pan Grzegorz od razu złapał świetny kontakt z MM, co pozwoliło na to aby sesja odbyła się w sympatycznej, zabawnej atmosferze.
Dziękujemy!!!

Rodzice Marcelinki i Miłosza

______________________________________

Każda rodzina powinna mieć własnego lekarza (wiadomo-rodzinnego ;) ), prawnika i- przede wszystkim- fotografa; ulotność chwil, zwiewność uczuć i doznań-wszystko to wyblakło by w pamięci gdyby nie Najlepszy Przyjaciel Rodziny- Fotograf!!! Dziękuję Ci, Grzegorzu, za to, że swoim artystycznym spojrzeniem uchwyciłeś istotę i udokumentowałeś Pierwszy Najważniejszy Dzień W Moim Życiu!!! :)

Monika i Tomasz

______________________________________

Nasz wymarzony i długo wyczekiwany dzień w końcu nadszedł.
Tyle uśmiechów, wzruszenia, radości, padający deszcz, orkiestra, nasze szczęście.. tyle emocji do uwiecznienia, do zapamiętania.
W trakcie przygotowań do ślubu podjęliśmy decyzję – będzie tylko fotograf, za to utalentowany, profesjonalny i dyskretny. Z polecenia dostaliśmy namiar na Grzegorza – już w momencie naszego pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jest to strzał w 10! 
W dniu ślubu przygotowania, błogosławieństwo, droga do kościoła, ślub i wesele zostały zapisane na fotografiach.
Oglądając zdjęcia za każdym razem czujemy się, jakbyśmy przeżywali Nasz Wielki Dzień na nowo. 
Zdjęcia są przepiękne, idealnie oddają emocje, które nam i Gościom towarzyszyły tamtego, deszczowego ale i radosnego dnia.
Sesja wymarzona – swobodna, na luzie i do tego w „naszych” miejscach.
Zdjęcia z sesji przeszły nasze  najśmielsze oczekiwania. :)
Dziękujemy, 
Magda i Łukasz (wesele oraz sesja plenerowa)
i mam nadzieje, że jeszcze na jakiś sesjach się spotkamy :)

Polecany fotograf

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*