ClassicAuto TRACK DAY Kielce 2011

Ostatnia – druga w tym sezonie – eliminacja ClassicAuto TRACK DAY na torze w Miedzianej Górze przyniosła wiele emocji, zwłaszcza za sprawą pogody. Sobotni poranek przywitał wszystkich zachmurzonym niebem i pytaniem – co dalej z pogodą? Stety-niestety zaczęło padać. Ulewny deszcz dał sobie we znaki na i tak bardzo śliskim torze.. Piruety, wypad w pole, boczek za boczkiem… Na szczęście każdy miał okazję przetestować nawierzchnię na przejazdach próbnych. Pomimo tego, błędów na próbach nie ustrzegli się nawet doświadczeni kierowcy.

Od mojej ostatniej wizyty na tym torze minęły już prawie 3 lata (Puchar Capri 2008), przyznam, że niewiele się zmieniło.. Tym razem jednak miałem okazję przejść nieco dalej niż na sam owal – na górną część toru prowadzącą przez las. Muszę tym samym nadmienić, że trasa, po której poruszali się kierowcy była świetna, nie tylko ze względu na atuty estetyczne (dla zdjęć), ale też sprawdzała ich umiejętności w i tak ciężkich warunkach dając przy tym ogromną ilość frajdy i adrenaliny. Wiem to z własnego doświadczenia – po dniu pełnym stania w mokrej trawie, mogłem się wyżyć na drugiej próbie podczas wolnych przejazdów w Fordzie Capri Ptaśka – dzięki Bartku, naprawdę poprawiło mi to humor ;)

Cały dzień zakończył się w miłej atmosferze na rozdaniu nagród. Niestety, większość załóg wyjechała tego samego dnia.

Zdjęć ogrom a czasu mało.. Poniżej częściowa galeria z ostatniej imprezy, zapraszam!

 

Response code is 404

 

Wersje bez watermarku tylko po wcześniejszym kontakcie

Przy okazji chciałem pozdrowić całą załogę Oldtimer Centrum Race & Rally, dzięki za kolejną świetną imprezę.

 

Dziękuję za uwagę,
do zobaczenia na następnej eliminacji!

Zobacz również:

ClassicAuto TRACK DAY Kielce 2011

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*