Fotografia ślubna dziś

Aparaty fotograficzne dziś..

W dzisiejszych czasach dostęp do sprzętu fotograficznego ma praktycznie każdy, nie wspominając o rosnących wymaganiach polskiego rynku – niegdyś wystarczył nam automatyczny aparat analogowy, później, proste aparaty cyfrowe. Niedawno przyszła do nas moda na lustrzanki – aparaty dające duże możliwości, jednak przez większość niestety nie wykorzystywane nawet w połowie. Używanie lustrzanki cyfrowej na trybie automatycznym jest jak… jazda w korkach supersamochodem – niby auto lepsze niż wszystkie dookoła tylko prędkość wciąż ta sama ;) Dlatego zawsze wszystkich zachęcam do eksperymentowania ze swoimi aparatami – zaprzyjaźnienie się z nim może przynieść wiele korzyści w naszym rodzinnym albumie.

Czym są zdjęcia ślubne?

Tak naprawdę mało osób zastanawia się: czym jest fotografia ślubna? Kto to jest fotograf ślubny? Otóż jest to niestety obecnie nieco niedoceniana funkcja i stała się pewnego rodzaju rzemiosłem. Przecież wszyscy mają aparat fotograficzny – to po co płacić komuś za zrobienie zdjęć, skoro może wykonać je nasz wujek? Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na każdym fotografie. Przecież to jego ujęcia – wykonane w danej chwili, która przeminie w mgnieniu oka – zostaną na zawsze w albumie, który przywoła tamte chwile.. Gwarantuję, że każdy odpowiedzialny fotograf (a przynajmniej ja) bierze każdą sesję do siebie i traktuje ją osobiście.

Pragnę przy tym zauważyć, że budżet każdego wesela zakłada spore nakłady na kwiaty, ozdoby, salę, zespół.. Więc tak naprawdę dlaczego oszczędzać na zdjęciach i filmie – jedynej rzeczy, która pozostawi nam obraz tamtych chwil? To jakże ważne pytanie sprawia, że większość par decyduje się na wynajęcie profesjonalnego fotografa ślubnego.

Dlaczego warto wynająć fotografa ślubnego?

Ktoś, kto zajmuje się wykonywaniem zdjęć w sposób profesjonalny wie w jaki sposób uchwycić wydarzenia dziejące się wokół niego. Gwarantuje to zdjęcia dużo lepszej jakości, dużo ciekawsze kadry i zdecydowanie większą plastyczność zdjęć. Nie mówiąc też o ilości ujęć – zatrudnienie kogoś z rodziny do robienia zdjęć przez kilka godzin non stop jest… co najmniej nieeleganckie :) Proszę przy tym pamiętać – dobry fotograf zawsze pomoże w wyborze scenerii i miejsc, zasugeruje swoje pomysły, pomoże rozwinąć Waszą wizję… A co najważniejsze – wprowadzi to wszystko w życie.

Chciałbym przy tym zaprosić do zapoznania się z moją ofertą jak i do skontaktowania się ze mną. Mam nadzieję, że będę potrafił odpowiedzieć na każde Wasze pytanie i poradzić jak najlepiej. A finalnie, być może odciążyć od obowiązku uwiecznienia tych radosnych chwil :)

Serdecznie zapraszam!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*