II runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2012 – Sopot, Opera Leśna

Dziś (14.07.2012) na terenie Opery Leśnej w Sopocie odbyła się druga runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2012. Niestety pomimo gorącego lata aura pogodowa zdecydowanie nie sprzyjała. Ciepły poranek (ponad 24 stopnie o godzinie 10!) zmylił wielu kibiców, którzy spodziewali się pięknego i słonecznego weekendu w nadmorskim kurorcie. Niestety muszę przyznać – mnie również :) Ulewa, jaka zastała nas na trasie była strasznie obfita, wystarczyło kilka sekund aby trasa zamieniła się w lodowisko – co na szczęście nie przeraziło uczestników i w dalszym ciągu dawali z siebie i swoich maszyn wszystko.

Organizacja imprezy stała na wysokim poziomie, jednak częste przerwy między kolejnymi przejazdami po rozpoczęciu TOP32 były dosyć irytujące – zarówno media jak i sędziowie na zakrętach byli nieco zawiedzenie – nie wspominając o kibicach.

Poniżej prezentuję galerię z całego dnia imprezy, zapraszam do oglądania! :)

Zobacz również:

II runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2012 – Sopot, Opera Leśna

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*