TAXI DRIFT – Delfinalia 2012

Dzisiejsza sobota oprócz pięknej pogody przebiegła pod znakiem ‚odcinki i smażenia laka’. Na tegorocznych Delfinaliach zaprzyjaźniony team driftingowy SaikoD zapewnił atrakcję w postaci Drift Taxi (atrakcję.. w zasadzie to był pokaz artystyczny ;-)

Oto co napisali o sobie w opisie event’u:

Drift Taxi to wyjątkowa okazja, aby zasiąść w fotelu pasażera w wyczynowej maszynie driftingowej prowadzonej przez doświadczonego kierowcę. Przeciskając się przez klatkę bezpieczeństwa zajmiesz miejsce w kubełkowym fotelu, do którego zostaniesz przypięty wielopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Zacznie się niewinnie… od pierwszego biegu, każdy kolejny będzie niósł za sobą coraz większą fale adrenaliny. Jazda w kontrolowanym poślizgu dostarczy Ci wrażeń niedostępnych dla „normalnych” kierowców. Poczujesz, jaką frajdę może sprawić obserwacja drogi przez boczną szybę w wyczynowym „Driftcarze”, w kłębach otaczającego dymu z opon :)

Zabawy było co nie miara, pasażerów – prawie 90! A oto kilka pstryków z zabawy:

Zobacz również:

TAXI DRIFT – Delfinalia 2012

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*