ClassicAuto TRACK DAY Kielce II

I tak oto mija nam sezon 2011.. W kalendarzu bagatela połowa września, za tydzień nadchodzi jesień (która mam wrażenie siedzi u nas już od czerwca zamiast lata), samochody schowają się w garażach i będą czekały aż do stopnienia ostatnich śniegów.. Smutny czas dla miłośników klasyki gatunku..

Nie zbaczając z tematu – ostatnia, czwarta już eliminacja ClassicAuto TRACK DAY w Kielcach zaskoczyła wszystkich świetną pogodą – było ciepło, przyjemnie, niedziela była jednym z gorętszych dni jakie ostatnio mijały. No i nareszcie nie musiałem moknąć :-)

Co do samej imprezy – jak zwykle się udała. Tym razem startowało ponad 110 ‚numerków’ – wspaniały rozstrzał typów, modeli i przeznaczeń samochodów.. od odrestaurowanych zabytków przez wciąż działające staruszki po w pełni przygotowane do sportu klasyki, wow. Wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z harmonogramem czasowym, naprawdę pełen podziw dla organizatorów.

Wśród startujących samochodów zebrał się cały team Oldtimer Centrum Race & Rally Team – w tym roku udało nam się zająć trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji zespołów – brawo i ogromne gratulacje dla całej załogi!

Mam nadzieję, że ze wszystkimi załogami zobaczymy się w przyszłym sezonie na kolejnych, równie ciekawych imprezach!

Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami swojego samochodu, a startowałeś w którejś z eliminacji tegorocznego ClassicAuto TRACK DAY – zerknij tutaj (zamów zdjęcia z całego sezonu ClassicAuto TRACK DAY).

Zapraszam do obejrzenia całej (tym razem wyjątkowo obszernej) galerii.

Response code is 404

Zobacz również:

ClassicAuto TRACK DAY Kielce II

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*